18 maja 2021 Udostępnij

Genelia Dsouza i jej BMW

Genelia Dsouza jest wybitną aktorką indyjskiego przemysłu filmowego, która znana jest z łaskawego uśmiechu i żywego wyglądu. Aktorka brała udział w słynnych filmach hindi, takich jak Jaane Tu Ya Jaane Na, Chance Pe Dance i Masti. Aktorka niedawno wyszła za mąż za syna innego bollywoodzkiego gwiazdora i polityka - Ritesha Deshmukha. Aktorka jest również znana w południowoindyjskim kinie i ma na swoim koncie wiele filmów w języku Telugu. Jako odnosząca sukcesy modelka i aktorka, Genelia Dsouza zdobyła szerokie uznanie ekspertów mody i krytyków filmowych. Ta aktorka wierzy w życie w dostatku, a jej luksusowa osobowość jest określona przez jej kolekcję samochodów. W jej garażu stoi wiele samochodów o wysokich osiągach, wśród których jest BMW 730Ld.

Genelia dsouza w swoim BMW

bmw

Z ceną około 1,05 crore, ten luksusowy sedan firmy jest jednym z najdroższych samochodów BMW w Indiach. BMW serii 7 730Ld to model o najwyższej specyfikacji wśród samochodów typu sedan wprowadzonych przez niemieckiego giganta motoryzacyjnego. Firma wyposażyła ten samochód w jedne z najbardziej błyskotliwych i technicznie solidnych funkcji, które zapewniają najwyższy komfort i wygodę dla pasażerów. Genelia Dsouza lubi brać ten samochód na obroty od czasu do czasu, a używa go głównie do codziennej pracy. Ten model serii 7 jest jednym z tych samochodów BMW w Indiach, które są własnością również innych znanych osobistości. Według doniesień, luksusowy sedan tej pani jest pomalowany na biało i jest z gwiazdą już od kilku lat.

BMW serii 7 730Ld jest również jednym z najpotężniejszych sedanów firmy i jest wyposażony w 3,0-litrowy silnik wysokoprężny V6. Ten młyn jest w stanie dostarczyć moc przyzwoitych 260 KM i szczytowy moment obrotowy ponad 550 Nm. Silnik jest połączony z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów, która przekazuje całą energię na tylne koła. Samochód osiąga prędkość 0-100 km/h w ciągu 6,4 sekundy, a jego prędkość maksymalna wynosi ponad 200 km/h. Dla komfortu pasażerów, firma wyposażyła tego sedana w 4-strefową automatyczną klimatyzację, system infotainment z kompatybilnością BMW Live, asystenta parkowania i automatyczną funkcję start/stop.

Firma zwraca szczególną uwagę na funkcje bezpieczeństwa we wszystkich samochodach BMW w Indiach i podobna dbałość o szczegóły jest postrzegana również w tym sedanie. System zapobiegający blokowaniu kół podczas hamowania (ABS), system hamowania na zakrętach (CBS), dynamiczna kontrola stabilności (DSC) i czujniki zderzenia są standardowo montowane w BMW 730Ld. Przez lata model ten przewyższał niemal wszystkie samochody typu sedan w swoim segmencie dzięki swojemu ikonicznemu wyglądowi i funkcjom. Firma znana jest jako niezawodna marka samochodowa i dlatego kilka osób kupuje nawet używane samochody BMW w Indiach. Eksperci uważają, że ludzie, którzy kupują samochody BMW są nigdy nie brakuje podziwiając firmy ekskluzywnych technologii i innowacji. Takie są powody przyczyniające się do ogromnego sukcesu giganta motoryzacyjnego w indyjskim przemyśle motoryzacyjnym.

Dariusz Jabłoński

Redakcja carisma.com.pl